Firemní programy

Pokud ve Vašem podnikání chcete využívat exkluzivity předplacených platebních karet, chcete získat významné postavení na trhu, tým odborníků společnosti, navrhne řešení v podobě karetního programu zpracovaného dle Vašich individuálních představ a obchodních záměrů. Karetní programy na míru nalézají využití zejména u:

  • Věrnostní programy pro zákazníky restauračních a hotelových zařízení
  • Tankování pohonných hmot a placení výdajů spojených se služebními cestami
  • Věrnostní programy

Nenalezli jste řešení vašeho problému finančních potřeb? Náš tým odborníků je připraven vytvořit karetní program s přihlédnutím k vašim individuálním potřebám a obchodním záměrům.

Kontaktujte nás.

Výsledkem bude jedinečná platební karta s originálním designem a vaším logem, s možností jejího využití k výběrům hotovosti v bankomatech označených logem MasterCard®, platby i bezkontaktní platby v obchodech označených logem MasterCard® i platby po internetu, platby ve Vaší firemní obchodní síti, poskytování bonusů uživatelům karet.

Naše společnost je schopna na vaše přání a dle vašich požadavků dále zajistit správu karetního programu, provoz a servis platformy, služby call centra, reporting pro vás, školení pro Vaše zaměstnance i marketingovou kampaň. Naši odborníci mohou pro vás nastavit individuální poplatkovou politiku. Samozřejmostí je řízení rizik spojených s vaším karetním programem i nastavené postupy zamezující ruzným rizikům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace